Birger Birger Ericson

Birger Birger Ericson
Birger Birger Ericson
Birger Birger Ericson
Birger Birger Ericson

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): "Badhuset i Vaxholm´´, signerad Birger, olja på pannå, ca 51x62 cm

495212

2017-10-24