Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Eva", karmstol, DUX, sadelgjord, stämplad Bruno Mathsson By Dux, sitthöjd ca 33 cm
bruksslitage
495226
2017-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här