Damarbetsbord

Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

DAMARBETSBORD, med uppsats, 1800-talets slut, fanérat i valnöt, lådor i sargen, dragbeslag i mässing, höjd ca 96, 92x53 cm, nyckel medföljer

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

495233

2017-10-25