Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
DAMARBETSBORD, med uppsats, 1800-talets slut, fanérat i valnöt, lådor i sargen, dragbeslag i mässing, höjd ca 96, 92x53 cm, nyckel medföljer
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
495233
2017-10-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner