Design Karin Björquist för Gustavsberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARIN BJÖRQUIST, 5 ytterfoder, Gustavsberg, Oktavia stämplade nummer 1-2-7 samt en Octavius, medföljande Platina, vitglaserad keramik, höjd 9-29 cm

slitage

495234

2017-10-30