Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LISA RINNEVUO (född 1972): "Boogie down", signerad Lisa Rinnevou, 69/150, färglitografi, 75,5x105,5 cm
495241
2017-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här