Vägglampa 1940/50-tal

Vägglampa 1940/50-tal
Vägglampa 1940/50-tal
Vägglampa 1940/50-tal
Vägglampa 1940/50-tal
Vägglampa 1940/50-tal
Vägglampa 1940/50-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPA, 1940/40-tal, lackerad metall samt kupa i honungsfärgat glas, diameter ca 32 cm

Åldersrelaterat slitage

495267

2017-10-24