Design Stig Lindberg för Gustavsberg
2017-10-30
495270
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG LINDBERG, vas, Gustavsberg 1971, stengods, brunröd glasyr, reliefdekor av cirklar, signerad Stig L. Gustavsbergs studio, höjd 28 cm
Omfattande lagning på nedre delen