Olle Bonnier gouache

Olle Bonnier gouache
Olle Bonnier gouache
Olle Bonnier gouache
Olle Bonnier gouache

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad och daterad Bonnier 1964, olja på duk, ca 61x69 cm

495275

2017-10-27