Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MEDALJONG, 18 k guld, onyx, framsida med dekor av 6 orientpärlor, Sverige 1800-talets senare del, stämplar otydliga, med inredning, höjd inkl. ögla 5 cm, total vikt ca 13,2 g
495312
2017-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här