Medaljong 18 k guld

Medaljong 18 k guld
Medaljong 18 k guld
Medaljong 18 k guld
Medaljong 18 k guld
Medaljong 18 k guld
Medaljong 18 k guld
Medaljong 18 k guld
Medaljong 18 k guld

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MEDALJONG, 18 k guld, onyx, framsida med dekor av 6 orientpärlor, Sverige 1800-talets senare del, stämplar otydliga, med inredning, höjd inkl. ögla 5 cm, total vikt ca 13,2 g

495312

2017-10-27