Fåtöljer troligen Otto Schulz

Fåtöljer troligen Otto Schulz
Fåtöljer troligen Otto Schulz
Fåtöljer troligen Otto Schulz
Fåtöljer troligen Otto Schulz
Fåtöljer troligen Otto Schulz
Fåtöljer troligen Otto Schulz
Fåtöljer troligen Otto Schulz
Fåtöljer troligen Otto Schulz
Fåtöljer troligen Otto Schulz
Fåtöljer troligen Otto Schulz

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 2 st, troligen Otto Schulz för Boet, 1940-tal, svängdmodell med stoppad textilklädsel, lackade ben i trä, sitthöjd ca 40 cm

Visst slitage, ytsmuts

495317

2017-10-25