Figurer Kina Buddha

Figurer Kina Buddha
Figurer Kina Buddha
Figurer Kina Buddha
Figurer Kina Buddha
Figurer Kina Buddha
Figurer Kina Buddha
Figurer Kina Buddha
Figurer Kina Buddha

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURER, 2 st., trä, Kina, 1800-tal, i form av Buddha och ämbetsman, bemålade samt förgyllda, höjd ca 21-23 cm

En med spricka

495330

2017-10-25