Serveringsvagn
2017-10-25
495342
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, metall samt glas, 1900-talets andra hälft, höjd ca 76, 50x36 cm
Slitage