Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CARL FREDRIK JONSSÉN (verksam Uddevalla 1831-1859(1891)), kyrkdosa, silver, stämplad Uddevalla 1846, lock med gravyr, diameter 4,5 cm, vikt ca 20 g
Bucklor
495352
2017-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här