Kyrkdosa silver Carl Fredrik Jonssén
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
CARL FREDRIK JONSSÉN (verksam Uddevalla 1831-1859(1891)), kyrkdosa, silver, stämplad Uddevalla 1846, lock med gravyr, diameter 4,5 cm, vikt ca 20 g
Kuntoraportti
Bucklor
495352
Päivämäärä:
2017-10-25