Kyrkdosa silver Carl Fredrik Jonssén

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

CARL FREDRIK JONSSÉN (verksam Uddevalla 1831-1859(1891)), kyrkdosa, silver, stämplad Uddevalla 1846, lock med gravyr, diameter 4,5 cm, vikt ca 20 g

Kuntoraportti

Bucklor

495352

Päivämäärä:

2017-10-25