Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJ, troligen Otto Schulz för Boet, 1940-tal, svängdmodell med stoppad textilklädsel, lackade ben i trä, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage
495377
2017-10-25