Byrå i empire

Byrå i empire
Byrå i empire
Byrå i empire
Byrå i empire
Byrå i empire
Byrå i empire
Byrå i empire
Byrå i empire
Byrå i empire
Byrå i empire

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

BYRÅ, 3-lådig, i mahogny, Karl Johan, 1800-talets första hälft, höjd 80, 79x47 cm, nyckel finns

fanérlagningar, fanérbortfall,

495397

2017-10-25