Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, 3-lådig, i mahogny, Karl Johan, 1800-talets första hälft, höjd 80, 79x47 cm, nyckel finns
fanérlagningar, fanérbortfall,
495397
2017-10-25