Karl-Erik Ekselius skrivbord och stol

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, JOC Vetlanda, skrivbord samt karmstol, stomme i formstöpt aluminium, wengefanér, låda under skivan, höjd ca 72, 200x100 cm

Bruksslitage, repor

495413

2017-10-25