Silverkannor
Vollendet
2017-10-25
495421
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
KANNOR, 2 st, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, 18/1900-tal, total vikt ca 840 g
Gravyrer, gräddkanna med lagningar