Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERGÈRE, TABURETT, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, förgylld, skuren dekor, pärlspikade, klädsel i rosa plysch, sitthöjd ca 41 cm
Slitage
495427
2017-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här