Tadachi Nakayama färglitografi
Vollendet
2017-10-28
495450
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
TADACHI NAKAYAMA (född 1927): Hundt, signerad och daterad 1968 T Nakayama, 9/85, färglitografi, bladstorlek ca 36 x 29 cm