Tadachi Nakayama färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TADACHI NAKAYAMA (född 1927): Hundt, signerad och daterad 1968 T Nakayama, 9/85, färglitografi, bladstorlek ca 36 x 29 cm

495450

2017-10-28