Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANNA WINGE, (1838-1896), Mårten Eskil Winge vid sitt arbetsbord, akvarell, signerad och med påskrift Pellegrino Siena Aug -77, 16x24 cm
495468
2017-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här