Boréns golvlampa

Boréns golvlampa
Boréns golvlampa
Boréns golvlampa
Boréns golvlampa
Boréns golvlampa
Boréns golvlampa
Boréns golvlampa
Boréns golvlampa
Boréns golvlampa
Boréns golvlampa
Boréns golvlampa
Boréns golvlampa

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets andra hälft, märkt "Boréns", höjd ca 135 cm

Smärre slitage

495470

2017-10-26