Elisabeth Jacobsson Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELISABETH JACOBSSON (1800-tal): Porträtt av fru Tengelin, påskrift a tergo: af fröken Elisabeth Jacobsson oktober 1885, olja på duk, 72,5x53,5 cm

495476

2017-10-30