Lalique vas

Lalique vas
Lalique vas
Lalique vas
Lalique vas
Lalique vas
Lalique vas
Lalique vas
Lalique vas

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LALIQUE, vas, "Royat", reliefdekor av bård, delvis matterad, stämpelmärkt Lalique France, höjd ca 16, diameter 20 cm
Skador: Botten med repor

495485

2017-10-28