Bägare supkoppar mm

Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, SUPKOPPAR, SALTKAR, TUMLAR, DOSA, silver, 1700/1900-tal, varierande storlek, vikt ca 222 g

Delvis med gravyr, bucklor, slitage

495499

2017-10-25