Gilberto Ramirez pastell

Gilberto Ramirez pastell
Gilberto Ramirez pastell
Gilberto Ramirez pastell
Gilberto Ramirez pastell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GILBERTO RAMIREZ (samtida): Figurkomposition med tjur och matador, pastellkrita, signerad och daterad Gilberto Ramirez 92, bildyta ca 72x54 cm

495504

2017-10-27