Tallrikar tenn 6 st 1960-tal
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 6 st., tenn, fem stämplade Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1950-60-tal, en stämplad Svenskt Tenn och en krona (ej firma Svenskt Tenn), Stockholm 1966, brett brätte, diameter 22 cm
repor
495518
2017-10-26