Tallrikar tenn 6 st 1960-tal

Tallrikar tenn 6 st 1960-tal
Tallrikar tenn 6 st 1960-tal
Tallrikar tenn 6 st 1960-tal
Tallrikar tenn 6 st 1960-tal
Tallrikar tenn 6 st 1960-tal
Tallrikar tenn 6 st 1960-tal
Tallrikar tenn 6 st 1960-tal
Tallrikar tenn 6 st 1960-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 6 st., tenn, fem stämplade Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1950-60-tal, en stämplad Svenskt Tenn och en krona (ej firma Svenskt Tenn), Stockholm 1966, brett brätte, diameter 22 cm

repor

495518

2017-10-26