Figuriner Snövit med dvärgar

Figuriner  Snövit med dvärgar
Figuriner  Snövit med dvärgar
Figuriner  Snövit med dvärgar
Figuriner  Snövit med dvärgar
Figuriner  Snövit med dvärgar
Figuriner  Snövit med dvärgar
Figuriner  Snövit med dvärgar
Figuriner  Snövit med dvärgar
Figuriner  Snövit med dvärgar
Figuriner  Snövit med dvärgar
Figuriner  Snövit med dvärgar
Figuriner  Snövit med dvärgar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNÖVIT OCH DE SJU DVÄRGARNA, 1950-tal, bemålat gips, etikettmärkta Walt Disney, Bernardi Konst, höjd 14-22 cm

Skador

495522

2017-10-26