Mauritz Karström

Mauritz Karström
Mauritz Karström
Mauritz Karström
Mauritz Karström

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MAURITZ KARSTRÖM (1962-2005): Komposition, signerad Karström, daterad 2005, pastell, ca 68x48 cm

495525

2017-10-27