Johannes Ravn orrar oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES RAVN (1922-1991): Landskap med orrar, signerad och daterad 51, olja på duk, 50x61 cm

495528

2017-10-26