Johannes Ravn rådjur oljemålning
2017-10-26
495529
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANNES RAVN (1922-1991): Landskap med rådjur, signerad och daterad 59, olja på duk, 50x61 cm