Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, på pelarfot, låda i sargen, höjd ca 75, 49x38 cm
Torrsprickor, fanérskador, ej tillhörande nyckel medföljer
495534
2017-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här