Adliga lacksigill, ca 90 st

Adliga lacksigill, ca 90 st
Adliga lacksigill, ca 90 st
Adliga lacksigill, ca 90 st
Adliga lacksigill, ca 90 st
Adliga lacksigill, ca 90 st
Adliga lacksigill, ca 90 st
Adliga lacksigill, ca 90 st
Adliga lacksigill, ca 90 st

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ADLIGA LACKSIGILL, ca 90 st., med ursprung från Riddarhuset, sammanställda på mitten av 1800-talet
Skador: Papperskador

495538

2017-10-26