Emalj 1960-tal
2017-10-26
495540
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad och daterad Staffan ? -62, emalj på plåt, ca 35x81