Emalj 1960-tal

Emalj 1960-tal
Emalj 1960-tal
Emalj 1960-tal
Emalj 1960-tal
Emalj 1960-tal
Emalj 1960-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad och daterad Staffan ? -62, emalj på plåt, ca 35x81

495540

2017-10-26