Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARWID KARLSON (1907-1964): "Fransk småstadsinteriör", signerad och daterad Chartres maj 1929, olja på pannå, 55x46 cm
495573
2017-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här