Arwid Karlson olja

Arwid Karlson olja
Arwid Karlson olja
Arwid Karlson olja
Arwid Karlson olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARWID KARLSON (1907-1964): "Fransk småstadsinteriör", signerad och daterad Chartres maj 1929, olja på pannå, 55x46 cm

495573

2017-10-28