Guanyin Kina trä

Guanyin Kina trä
Guanyin Kina trä

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUANYIN, trä, Kina, 1700-tal, bär spår av bemålning, höjd ca 29 cm

Skador, maskstungen, avslag

495576

2017-10-26