Design Börje Skohg för Gustavsberg

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÖRJE SKOHG, relief, Gustavsberg, signerad och daterad -72 samt studiohanden, 23x47,5 cm

495579

2017-10-30