Skåp teak

Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1960-tal, fanérat i teak, skyltmärkt AB JO Carlssons Möbel Industrier Vetlanda Sweden, höjd ca 155, 110x45 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

En dörr med ytskador, en dörr med mindre hörnskada

495582

2017-10-26