Skåp teak
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1960-tal, fanérat i teak, skyltmärkt AB JO Carlssons Möbel Industrier Vetlanda Sweden, höjd ca 155, 110x45 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
En dörr med ytskador, en dörr med mindre hörnskada
495582
2017-10-26