Leif Tjerned blandteknik

Leif Tjerned blandteknik
Leif Tjerned blandteknik
Leif Tjerned blandteknik
Leif Tjerned blandteknik

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEIF TJERNED (född 1942): Utan titel, signerad och daterad a tergo Leif Tjerned, blandteknik, ca 123x101 cm

495583

2017-10-26