L-G Nordström färgserigrafi Konkret konst
Valmis
2017-11-30
495587
| Korkein tarjous | 5 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LARS GUNNAR NORDSTRÖM (Finland, 1924-2014): Komposition i gult, svart och vitt, signerad L-G Nordström, 51/90, färgserigrafi, bladmått ca 70x38 cm
Oramad, obetydliga hörnskador