L-G Nordström färgserigrafi Konkret konst

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS GUNNAR NORDSTRÖM (Finland, 1924-2014): Komposition i gult, svart och vitt, signerad L-G Nordström, 51/90, färgserigrafi, bladmått ca 70x38 cm

Oramad, obetydliga hörnskador

495587

2017-11-30