Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LARS GUNNAR NORDSTRÖM (Finland, 1924-2014): Tema, signerad L-G Nordström, 47/90, färgserigrafi, bladmått ca 49,5x89 cm
Oramad, obetydliga kantskador
495588
2017-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här