Lars Gunnar Nordström Konkret konst

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

LARS GUNNAR NORDSTRÖM (Finland, 1924-2014): Tema, signerad L-G Nordström, 47/90, färgserigrafi, bladmått ca 49,5x89 cm

Oramad, obetydliga kantskador

495588

2017-11-30