Lasse Persson Konkret konst

Lasse Persson Konkret konst
Lasse Persson Konkret konst
Lasse Persson Konkret konst
Lasse Persson Konkret konst

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASSE PERSSON (född 1937): "Egyptisk natt", signerad och daterad på baksidan 1997, akryl på duk, ca 18x22 cm

495592

2017-11-30