Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, centralt placerat spegelglas samt ram med 6 mindre glasfält, ca 115x53 cm

Visst slitage

495594

2017-10-26