Nils Kölare Kolofon Konkret konst
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NILS KÖLARE (1930-2007), "Kolofon", bokkasett innehållandes 1 bibliofilupplaga 9/100, 1992, samt 3 signerade färgserigrafier, ea IX/XV, bladstorlek ca 46x37 cm vardera
Bokkassett med slitage, repor
495598
2017-11-30