Nils Kölare Kolofon Konkret konst

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007), "Kolofon", bokkasett innehållandes 1 bibliofilupplaga 9/100, 1992, samt 3 signerade färgserigrafier, ea IX/XV, bladstorlek ca 46x37 cm vardera

Bokkassett med slitage, repor

495598

2017-11-30