Harald Lyth Epigram II
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HARALD LYTH (född 1937): "Epigram II" - bokkassett innehållandes 5 serigrafier, signerade och numrerade Lyth 60/99, utförd 1987, ca 40,5x30,5, Edition Lyth/Landberg, bladens titlar: Mänskligt, Monogram, Ekipage, Stentavla, Inringat
495622
2017-10-27